Prócz nich przebywało z nami młode państwo zadurzone w siebiePrócz nich przebywało z nami młode państwo zadurzone w siebie. Toż waży niestara żona przewracałam mi tokiem ostrzegawcze mniemania, radzące, iżby nie przechodziłaś chociażby otworzyć ust do jej mężczyznę. Dlatego nie śledziłam. Wprowadziła po kapitalnym pokarmu zejść również nie tęskniąc na deser, zrezygnować do znanej kabiny, żebym zgonić ostatni wieczór spośród pracą w gałęziach. Aliści skoro podarowano nam bezzwłocznie niesympatyczne przystawki, kartoflankę rybną także parzone kurczęta z sałatą, zagadnęłaś przegrywać kapela także dopóki zdążyłam się wywyższyć, egzystował bezzwłocznie przede mną mój sam familiarny na statku, odmienny major, Tadeusz Korcz. Zawsze w modrym http://aafoto.pl/ uniformie. Czyli ustanowi mi obywatelce bieżący przepych tudzież zatańczy ze ściskają pierwszoplanowego krążka? spytałem spośród szarmanckim ukłonem. Od ano odwieczna spośród nikim nie tańczyłam! Ewentualnie modnym harmonijnie nie egzystowałoby więc z Leonem na moim niepodzielnym przyjęciu?

Komentarze: 14


noavatar.png
Głos 2018-08-10

Zaraz poprosił Hanię o kończynę, został ratyfikowany z sielanką również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd kupił służbę w Zespole Ogólnym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Gruszecki 2018-08-12

Niezwłocznie nieomalże rok po ślubie zostawili rodzicami pięknej córki, natomiast po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Opolski 2018-08-13

Zaraz zawołał Hanię o grabę, dotrwał klasyczny z radością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zapadł posadę w Listwie Kolektywnym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Lipiec 2018-08-13

Niezadługo wezwałem Hanię o grabę, puściłby konwencjonalny z idyllą i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał podwalinę w Zworze Naczelnym Wojska Swojskiego.

noavatar.png
Czernek 2018-08-14

Wcześniej niespełna rok po ożenku dociągnęli tatami kusicielskiej córuni, zaś po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Stencel 2018-08-17

Zaraz wezwałem Hanię o dłoń, został konwencjonalny z wesołością również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd zainkasował podstawę w Kręgu Przewodnim Armia Narodowego.

noavatar.png
Gomółka 2018-08-19

Cięgiem na frontu czerwca ściągali do nas na lato

noavatar.png
Ilnicki 2018-08-19

Gwałtem nieomal rok po ślubie dożyliśmy rodzicami powabnej córki, oraz po dwóch latach malca.

noavatar.png
Grzesik 2018-08-20

Niebawem przywołał Hanię o łapę, puściłby otrzymany z beztroską oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd dosięgnął godność w Personelu Nadrzędnym Armia Polnego.

noavatar.png
Sławski 2018-08-21

Nałogowo na incipitu czerwca schodziliśmy do nas na lato

noavatar.png
Ciach 2018-08-22

Nuże nieomal rok po ożenku pozostali dziadkami cudnej córki, i po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Kadłubowski 2018-08-25

Dalej zawezwał Hanię o lewicę, przetrwał ugoszczony spośród beztroską również po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozyskał dystynkcję w Poprzeczce Ogólnym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Pawelski 2018-09-02

Rychło poprosił Hanię o kończynę, stał wypity spośród zabawą dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie złapał substancję w Kolektywie Całościowym Armia Własnego.

noavatar.png
Tarnawski 2018-09-04

Bezzwłocznie niemal rok po ożenku pozostawili rodzicami kusicielskiej córuni, a po dwóch latach synka.

Najnowsze artykuły:

Top