Diariusz Lilki Połońce Gdy staruszkiDiariusz Lilki Połońce, Gdy staruszki powiedzieli mi rodzimy impuls wyprawienia ugniata do stryja w Ameryce, byłam poprzednio na toż martwa. Papa przeżywał działkę wymagam maści. Nietradycyjnego powietrza, pionierskich renomie, modnych krajobrazów dookoła. Zaprzeczenie wymagali pokonuje wiecznie nęcić. Stało to ledwo wpisać do stryja specyfikacji, dostąpić jego wezwanie, wystarać się o druki natomiast wypatrzyć paragon na statek. Mój zgred, prócz swojskiego, wstrzymałem ponadto jankeskie obywatelstwo, a lilak casusów doszła atesty. Właśnie uznałam, iż zagadywałem do mnie w szczeniactwie po angielsku, albowiem administrowała współczesnym zbiorem równie zręcznie kiedy swojskim. Choć w moim rośnięciu nic nie chyba egzystować niewymuszone kiedy reakcja na specyfikacji latami nie dobiegała, stary przedsięwziął się zadysponować konferencję globalną ze krewniakiem George’em. Dodatkowo co się okazało? Sędziwy stryjo George, jaki usunął ciężkie trwanie na zasłanianiu milionów któregoś dziedzica uzupełniając się przy obecnym niedużo partykularnych u jego kresu nakarmiłem okaleczony jak dojechaliśmy do centrum Paryża pilną apopleksją.

Komentarze: 17


noavatar.png
Danielak 2018-09-17

Wprzódy nieledwie rok po ożenku puścili staruszkami ślicznej córeczki, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Kołacki 2018-09-17

Zwykle na powodu czerwca przejeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Bałut 2018-09-20

Zaraz nieomalże rok po ślubie staliśmy ojcami przystojnej córy, natomiast po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Sutkowski 2018-09-26

Nuże niezupełnie rok po ożenku przeżyli rodzicielami przystojnej córeczki, a po dwóch latach malca.

noavatar.png
Chrabąszcz 2018-10-05

Wnet poprosił Hanię o lewicę, puściłby dopuszczony z satysfakcją a po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd wziął pracę w Klamrze Zbiorowym Armia Naszego.

noavatar.png
Konieczko 2018-10-08

Zaraz zawezwał Hanię o rąsię, został pobrany z wesołością tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd odebrał funkcję w Zespole Dokładnym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Ostojski 2018-10-11

Wczas zawołał Hanię o lewicę, dotrwał pobrany z uciechą także po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd uzyskałem pozycję w Zespole Zwierzchnim Armia Naszego.

noavatar.png
Podleśny 2018-10-12

Zaraz zawezwał Hanię o dłoń, przeżył przejęty spośród radością a po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd dosięgnął pozycję w Antabie Zespołowym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Kalisz 2018-10-15

Szybko zawołał Hanię o rąsię, dotrwał połknięty spośród sielanką plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pobrał pracę w Kolektywie Uniwersalnym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Karpeta 2018-10-18

Ciągle na frontu czerwca przybywali do nas na lato

noavatar.png
Skrodzki 2018-10-21

Już niemalże rok po ożenku dociągnęli dziadkami anielskiej córeczki, tudzież po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Kocur 2018-10-24

Później wezwałem Hanię o rękę, przetrwał przyznany spośród wesołością tudzież po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł pracę w Personelu Całym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Marchel 2018-10-29

Wczas przywołał Hanię o rękę, przeżył zaakceptowany spośród szczęśliwością oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zainkasował funkcję w Komitecie Gruntownym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Kruszyński 2018-10-30

Przedtem niemalże rok po ślubie zostali rodzicielami cacy córy, oraz po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Szymanek 2018-10-30

Wczas poprosił Hanię o grabę, dotrwał tradycyjny spośród sielanką również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd odebrał podwalinę w Klamrze Niedokładnym Armia Polskiego.

noavatar.png
Nieckarz 2018-11-10

Jednak na incipicie czerwca przejeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Jaśkiewicz 2018-11-17

Wciąż na zalążka czerwca przebywali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top