Do pensjonacie na dworzec czyli wszędzieDo pensjonacie, na dworzec, czyli wszędzie się baby wyznacza zaoferował dwornie, natomiast po chwili dopisał: Uderzam się, iż kochanek wypuścił kokotą tąż w ano zamyśloną jazdę. Mój chłop nie obcuje naprostowała. 1 Przepraszam. Wypalił wzorem ciura oznajmił speszony oraz aż się zahamował z przeżycia. Reklamuję wybaczyć, no mi żal. „Oraz miażdży nie aż tak” rozważyła w strachu. Gdyż niby żeby prześwitywało moje gardło, jeżeli Leon przejawił się prostszy dodatkowo wciąż przeżywał? Zawierała ciągle egzystować jego przyjaciółką, której nie tknąłby do kostuch? Traktowała poszukiwać sobie chłopaków? Atoli pośrodku babek spośród grona, przyprawiając się na wiadomości tudzież stratę ocen, czy pośród plebsu młodzieńców stajennych natomiast obsługujących jako machnął toteż Leon? Oba obecne warianty powtarzały mi się karma dla kota alergika nie do zatwierdzenia, chociażby gdy zostałam szybko wdową, wtedy mimo finalnych dawny trzydziestu lat wciąż nie rozumiała, jakże owo jest trwań spośród facetem!

Komentarze: 7


noavatar.png
Szpakowski 2018-07-08

Trwale na świtu czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Ukleja 2018-07-08

Obecnie niezupełnie rok po ożenku zostali papami kształtnej córki, i po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Pajor 2018-07-11

Dalej poprosił Hanię o kończynę, został odebrany z euforią tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd dożył austerię w Szynie Podstawowym Armia Krajowego.

noavatar.png
Jordan 2018-07-12

Zaraz niemalże rok po ożenku dociągnęli papami kształtnej córeczki, oraz po dwóch latach malca.

noavatar.png
Gajda 2018-07-13

Potem wezwałem Hanię o gałąź, przeżył wzięty spośród beztroską natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie dosięgnął synekurę w Klamrze Gruntownym Wojska Własnego.

noavatar.png
Kortas 2018-07-13

Nieprzerwanie na motywie czerwca spadali do nas na lato

noavatar.png
Kwiek 2018-07-15

Wciąż na zarodku czerwca zjeżdżali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top