Projekty zrealizowane
Utworzenie Centrum EKOinfo w Puszczykowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Projekt "Utworzenie Centrum Eko-Info w Puszczykowie - wiedza o bogactwie przyrodniczym Wielkopolskiego Parku Narodowego i mikroregionu WPN" jest kontynuacją wieloletniej współpracy pomiędzy WPN a gminami Mikroregionu WPN i jest przedsięwzięciem uzupełniającym dwa inne projekty realizowane w 2009 roku przez Wielkopolski Park Narodowy wraz z Miastem Puszczykowo: utworzenie leśnej ścieżki edukacyjno-turystycznej i ścieżki rowerowej  dla ochrony Nadwarciańskiego Boru Sosnowego rozpoczynających swój bieg przy zaplanowanym Centrum.

 

Więcej…
 
II Rajd po zdrowie w Mikroregionie WPN
Wpisany przez Magdalena Olejniczak-Salewicz   

Projekt „II Rajd po zdrowie w Mikroregionie” został zrealizowany w ramach współpracy z Towarzystwem Animatorów Rekreacji i Sportu w Puszczykowie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Poznaniu oraz Urzędu Miejskiego w Puszczykowie.

 

Więcej…
 
Stymulowanie zachowań przyjaznych środowisku
Wpisany przez Magdalena Olejniczak-Salewicz   

Projekt „Stymulowanie zachowań przyjaznych środowisku” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Więcej…
 
Ochrona kasztanowców w gminach Mikroregionu WPN - etap I
Wpisany przez Magdalena Olejniczak-Salewicz   

Projekt „Ochrona kasztanowców w gminach Mikroregionu WPN” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Więcej…
 
Rajd po zdrowie w Mikroregionie WPN
Wpisany przez Magdalena Olejniczak-Salewicz   

Projekt „Rajd po zdrowie w Mikroregionie” został zrealizowany w ramach współpracy z Towarzystwem Animatorów Rekreacji i Sportu w Puszczykowie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Poznaniu oraz Urzędu Miejskiego w Puszczykowie.

 

Więcej…